To co wyróżnia LCube to doskonała znajomość rynku powierzchni magazynowych w Polsce – począwszy od wyboru lokalizacji dla inwestycji, przez współpracę z architektami i wykonawcami, po indywidualne podejście do najemców, których potrzeby stawiane są przez nasz zespół na pierwszym miejscu.

LCUBE

to dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca nowoczesne rozwiązania i usługi na rynku magazynowym w Polsce, dostosowane do potrzeb szerokiego grona partnerów – najemców i inwestorów.

 

Nasze projekty realizujemy bazując na wieloletnim doświadczeniu, a profesjonalne i indywidualne podejście pozwala nam finalizować zarówno inwestycje BTS („build to suit”) lub BTO („build to own”), jak i projekty bardziej standardowe, dostosowane do potrzeb różnej wielkości najemców, zlokalizowane w parkach magazynowych.

Atutem LCube jest doskonała znajomość trendów na rynku nieruchomości komercyjnych oraz elastyczne podejście do realizowanych projektów, dzięki czemu możemy szybko i aktywnie reagować na zmieniające się potrzeby najemców. Na każdym etapie procesu inwestycyjnego, dostarczamy zarówno najemcom, jak i inwestorom najwyższej jakości projekty, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań, a także celów biznesowych.

Adrian Biesaga

Członek Zarządu, Head of Development

Adrian Biesaga związany jest z branżą nieruchomości w Polscej, jak i Wielkiej Brytanii od ponad 16 lat. Wspólnie z Michałem Stachurą jest założycielem LCube i współautorem koncepcji biznesowej firmy.

 

Adrian posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu rozwojem projektów magazynowych, od przygotowania ich koncepcji poprzez koordynację projektu, aż do przekazania w użytkowanie powstałego obiektu. Posiada uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcji kubaturowych oraz dróg. Jest również asesorem certyfikacji BREEAM.

 

Adrian jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, uzyskał też tytuł Incorporated Engineer of Institution of Civil Engineers, pełniąc aktualnie rolę przedstawiciela tej instytucji w Polsce.

Michał Stachura

Członek Zarządu, Head of Finance

Michał Stachura posiada 14 lat doświadczenia zawodowego, związanego z finansami i bankowością korporacyjną. W LCube, którego jest współzałożycielem, zajmuje się pozyskaniem finansowania bankowego i współpracą z inwestorami, a także controllingiem.

 

W pracy najważniejsze są dla niego relacje oraz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. Szczególnie ceni sobie poszukiwanie niestandardowych rozwiązań, mających pozytywny wpływ na rozwój biznesu i organizacji w oparciu o wiedzę i kompetencje.
Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Master of Business Administration, Finance (MBA), Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Ekonomia oraz Finance Cotrolling, a także Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Human Resources Management/Personnel Administration.

Aleksandra Kołbon

Head of Leasing

Aleksandra Kołbon w branży nieruchomości pracuje od ponad 12 lat, głównie jako Development i Leasing Manager. Do LCube dołączyła, by wesprzeć zespół swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie wynajmu powierzchni oraz budowania długofalowych relacji z najemcami.

 

Aleksandra w swojej pracy zawodowej odpowiadała m.in. za opracowywanie i wdrażanie strategii komercjalizacji powierzchni magazynowych, mających na celu maksymalizację poziomu najmu i minimalizację liczby pustostanów w poszczególnych projektach, utrzymywanie bieżących relacji z najemcami oraz renegocjacje i przedłużenia już istniejących umów.

Aleksandra ukończyła zarządzanie i inżynierię produkcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Łukasz Grosfeld

Controlling and Finance Manager

Łukasz Grosfeld jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku
Finanse i Rachunkowość. Z branżą finansową i nieruchomościami związany jest od początku swojej drogi zawodowej. Doświadczenie zdobywał w firmie ProService Finteco, gdzie był specjalistą ds. księgowości funduszy inwestycyjnych. Posiada również ponad 4 – letnie
doświadczenie jako kontroler finansowy, pracując po stronie deweloperów na rynku
magazynowym.

Ewa Sarzyńska

Controlling and Finance Manager

Ewa Sarzyńska posiada ponad 14 lat doświadczenia jako kontroler finansowy i analityk, w tym ostatnie 8, na stanowiskach kierowniczych. Przez większość swojego życia zawodowego była związana z grupą Eiffage – jedną z największych grup budowlanych i operatorów koncesji w Europie. 

Posiada niezbędne doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań poprawiających efektywność przetwarzania danych finansowych i koordynowaniu procesu przygotowywania bieżących i prognozowanych pozycji rachunku zysków i strat oraz budżetów i tworzenia analiz biznesowych dotyczących działalności jednostek biznesowych.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Krzysztof Styczek

Project Manager

Krzysztof Styczek jest związany z branżą nieruchomości od kilkunastu lat. Zaangażowany był w realizację wielu projektów infrastrukturalnych, takich jak rozbudowa obiektu Terminala A Lotniska Chopina w Warszawie, czy budowa budynku biurowo-usługowego Adgar Plaza.

Posiada uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi i niezbędne doświadczenie w nadzorze i realizacji prac na dużych inwestycjach jako przedstawiciel Generalnego Wykonawcy. W ostatnich latach jako kierownik robót w Hochtief Polska, był odpowiedzialny za realizację modernizację Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport w Warszawie i budowę kompleksu biurowo-usługowego Business Garden we Wrocławiu.

Agnieszka Korzeniewska

Leasing Manager

Agnieszka Korzeniewska z branżą nieruchomości związana jest od ponad 6 lat. Pracowała również w jednostkach samorządowych oraz administracji publicznej w komórkach związanych z architekturą, geodezja i planowaniem przestrzennym. Doświadczenie w branży nieruchomości zdobywała min. w firmie CBRE w dziale Investment Properties, i White Star Real Estate, gdzie odpowiedzialna była za komercjalizację projektu Elektrownia Powiśle oraz bieżącą obsługę najemców.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła kierunek gospodarka przestrzenna.

Marzena Pobojewska

Senior Leasing Manager

Marzena Pobojewska z rynkiem powierzchni magazynowo – przemysłowych jest związana od wielu lat. Doświadczenie zdobywała zarówno w strukturach międzynarodowych firm doradczych oraz firmach deweloperskich realizując projekty zarówno na rynku polskim jak i europejskim, oraz doradzając w zakresie komercjalizacji obiektów magazynowych. 

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończyła kierunek Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne. Ukończyła również studia MBA na Carlson School of Management, University of Minnesota. W strukturach LCube będzie odpowiedzialna za komercjalizację projektów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI