Lcube to nasza odpowiedź na coraz większe i lepiej zdefiniowane potrzeby najemców i inwestorów na rynku powierzchni komercyjnej. Po setkach odbytych rozmów, postawiliśmy sobie za cel dostarczenie nowej jakości usług na rynku magazynowym.

Dla najemców

W naszej współpracy z najemcami stawiamy na budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji. Dzięki temu podejściu, już na początku współpracy możemy lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania, a także przygotować indywidualne rozwiązania w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie najmu, jak i zarządzania nieruchomością.

 

Realizowane projekty dopasowujemy do skali biznesu najemcy, planów rozwoju jego działalności, oferując odpowiednią powierzchnię magazynową. Dodatkowo, proponujemy najemcom szereg usług, które pozwalają na podjęcie efektywnych decyzji biznesowych i minimalizację ryzyka, związanego z wynajęciem powierzchni magazynowej.

Dzięki naszej znajomości najnowszych trendów technologicznych, już na etapie projektowania, jesteśmy w stanie zaproponować nowoczesne rozwiązania, które pozwolą efektywnie zarządzać kosztami eksploatacji.
  

Nasze indywidualne i elastyczne podejście do każdego realizowanego projektu sprawia, że przez cały czas współpracy z najemcą jesteśmy jego partnerem – nie tylko oferując mu najlepsze rozwiązania dla jego biznesu, ale także wspierając bezproblemowe i szybkie przejście przez proces najmu.

DLA INWESTORÓW

Rynek powierzchni magazynowych, pomimo bardzo dynamicznego wzrostu podaży nowej powierzchni, w dalszym ciągu pozostaje bardzo atrakcyjnym i stabilnym rynkiem pod kątem inwestycji. W pierwszych trzech kwartałach 2020, rynek inwestycyjny w Polsce odnotował ponad 30 transakcji w sektorze magazynowym, o łącznej wartości około 2,2 miliarda euro, co oznacza, że w 2020 roku ponad 48% całego wolumenu inwestycyjnego dotyczyło sektora logistycznego. Najlepsze lokalizacje w Polsce pozwoliły inwestorom osiągnąć stopy kapitalizacji na poziomie nawet 6,25%.
 

Najlepsze wyniki osiągają obiekty typu BTS dla dedykowanego najemcy, z umowami najmu zawartymi na okres 10 lat lub dłużej. Rok 2020, przyniósł także dodatkowe ożywienie trendów związane z rozwojem zapotrzebowania na magazyny w sektorze e-commerce oraz last mile delivery. Proces inwestycyjny jest złożony i wymaga pełnego zaangażowania wszystkich podmiotów biorących w nim udział – zarówno po stronie inwestora, jak i firmy doradczej.

W ramach działań naszego zespołu, oferujemy profesjonalne wsparcie w poniższych obszarach:
  

• proces identyfikacji aktywów do przejęcia oraz due dilligence,
• zarządzanie procesem due dilligence oraz procesem akwizycji,
• zarządzanie portfelem na etapie operacyjnym oraz późniejsza koordynacja przez zewnętrznych konsultantów (Facility Management oraz Project Management),
• pozyskanie nowych najemców oraz utrzymywanie z nimi długofalowych relacji,
• zarządzanie wyposażeniem i pracami budowlanymi.

Współpracującym z nami inwestorom oferujemy nasz know-how, wieloletnie doświadczenie, elastyczne podejście do każdego realizowanego projektu oraz pełne zaangażowanie naszego zespołu. Umożliwiamy inwestorom realizację założonych celów, poprzez:
  

• lepszą kontrolę procesów,
• niższe koszty całkowite i/lub eksploatacyjne,
• stałą opiekę działu Property Management i dostęp do rozległej wiedzy na temat lokalnych rynków,
• lepsze rezultaty biznesowe, np. dzięki zmniejszeniu rotacji najemców czy zmniejszeniu liczby pustostanów, możliwość rozbudowy istniejących obiektów,
• lepsze relacje z najemcami

Zapytaj o ofertę

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI