To co wyróżnia LCube to doskonała znajomość rynku powierzchni magazynowych w Polsce – począwszy od wyboru lokalizacji dla inwestycji, przez współpracę z architektami i wykonawcami, po indywidualne podejście do najemców, których potrzeby stawiane są przez nasz zespół na pierwszym miejscu.

LCUBE

to dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca nowoczesne rozwiązania i usługi na rynku magazynowym w Polsce, dostosowane do potrzeb szerokiego grona partnerów – najemców i inwestorów.

 

Nasze projekty realizujemy bazując na wieloletnim doświadczeniu, a profesjonalne i indywidualne podejście pozwala nam finalizować zarówno inwestycje BTS („build to suit”) lub BTO („build to own”), jak i projekty bardziej standardowe, dostosowane do potrzeb różnej wielkości najemców, zlokalizowane w parkach magazynowych.

Atutem LCube jest doskonała znajomość trendów na rynku nieruchomości komercyjnych oraz elastyczne podejście do realizowanych projektów, dzięki czemu możemy szybko i aktywnie reagować na zmieniające się potrzeby najemców. Na każdym etapie procesu inwestycyjnego, dostarczamy zarówno najemcom, jak i inwestorom najwyższej jakości projekty, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań, a także celów biznesowych.

Adrian Biesaga

Członek Zarządu, Head of Development

Adrian Biesaga związany jest z branżą nieruchomości w Polscej, jak i Wielkiej Brytanii od ponad 16 lat. Wspólnie z Michałem Stachurą jest założycielem LCube i współautorem koncepcji biznesowej firmy.

 

Adrian posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu rozwojem projektów magazynowych, od przygotowania ich koncepcji poprzez koordynację projektu, aż do przekazania w użytkowanie powstałego obiektu. Posiada uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcji kubaturowych oraz dróg. Jest również asesorem certyfikacji BREEAM.

 

Adrian jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, uzyskał też tytuł Incorporated Engineer of Institution of Civil Engineers, pełniąc aktualnie rolę przedstawiciela tej instytucji w Polsce.

Michał Stachura

Członek Zarządu, Head of Finance

Michał Stachura posiada 14 lat doświadczenia zawodowego, związanego z finansami i bankowością korporacyjną. W LCube, którego jest współzałożycielem, zajmuje się pozyskaniem finansowania bankowego i współpracą z inwestorami, a także controllingiem.

 

W pracy najważniejsze są dla niego relacje oraz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. Szczególnie ceni sobie poszukiwanie niestandardowych rozwiązań, mających pozytywny wpływ na rozwój biznesu i organizacji w oparciu o wiedzę i kompetencje.
Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Master of Business Administration, Finance (MBA), Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Ekonomia oraz Finance Cotrolling, a także Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Human Resources Management/Personnel Administration.

Łukasz Grosfeld

Controlling and Finance Manager

Łukasz Grosfeld jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku
Finanse i Rachunkowość. Z branżą finansową i nieruchomościami związany jest od początku swojej drogi zawodowej. Doświadczenie zdobywał w firmie ProService Finteco, gdzie był specjalistą ds. księgowości funduszy inwestycyjnych. Posiada również ponad 4 – letnie
doświadczenie jako kontroler finansowy, pracując po stronie deweloperów na rynku
magazynowym.

Ewa Sarzyńska

Controlling and Finance Manager

Ewa Sarzyńska posiada ponad 14 lat doświadczenia jako kontroler finansowy i analityk, w tym ostatnie 8, na stanowiskach kierowniczych. Przez większość swojego życia zawodowego była związana z grupą Eiffage – jedną z największych grup budowlanych i operatorów koncesji w Europie. 

Posiada niezbędne doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań poprawiających efektywność przetwarzania danych finansowych i koordynowaniu procesu przygotowywania bieżących i prognozowanych pozycji rachunku zysków i strat oraz budżetów i tworzenia analiz biznesowych dotyczących działalności jednostek biznesowych.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Małgorzata Zachara

Finance Manager

Małgorzata Zachara od początku kariery związana jest z branżą nieruchomości. Posiada
kilkuletnie doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy, na samodzielnym
stanowisku, związanym z prowadzeniem ksiąg rachunkowych i rozliczeniami podatkowymi.
Posiada również niezbędne doświadczenie w zakresie obsługi audytów księgowych i
podatkowych, oraz procesach due diligence przy sprzedaży spółek
Nieruchomościowych. Posiada także doświadczenie dotyczące współpracy z podmiotami
zarządzającymi nieruchomościami oraz ich kontrahentami.
Prywatnie interesuje się tańcem oraz fitnessem, mając na kącie udział w Krajowych
Mistrzostwach Polski Street Dance Show, podczas których zajmowała czołowe lokaty.

Daniel Baüten

Development and Construction Director

Daniel Baüten posiada ponad 25 lat doświadczenia zawodowego w branży budowlanej, zarówno w zakresie kompleksowego projektowania obiektów przemysłowych, jak i zarządzaniu projektami budowlanymi. W ostatnich latach pracował jako kierownik projektów w firmach takich jak P.A. NOVA, MLP oraz 7R.

Daniel w przeszłości odpowiadał lub współpracował przy realizacji kilkudziesięciu projektów budownictwa mieszkaniowego, magazynowego i produkcyjnego zarówno w Polsce, USA, UK oraz Irlandii. Posiada także doświadczenie w zakresie doradztwa technicznego w działach leasingu dla czołowych deweloperów magazynowych w Polsce, oraz nadzoru inwestorskiego i kontroli nad prowadzonymi pracami przez generalnych wykonawców w inwestycjach przemysłowych. Zarządzał także projektami budowlanymi obiektów produkcyjnych i magazynowych, zarówno na etapie projektowym, komercjalizacji oraz realizacji prac budowlanych.

Jest absolwentem Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach, gdzie ukończył również studia podyplomowe z zakresu kierowania projektami. Posiada także międzynarodowy certyfikat zarządzania projektami IPMA. Jak tylko czas pozwala ucieka na windsurfing a jego pasją jest modelowanie trójwymiarowe.

Krzysztof Styczek

Project Manager

Krzysztof Styczek jest związany z branżą nieruchomości od kilkunastu lat. Zaangażowany był w realizację wielu projektów infrastrukturalnych, takich jak rozbudowa obiektu Terminala A Lotniska Chopina w Warszawie, czy budowa budynku biurowo-usługowego Adgar Plaza.

Posiada uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi i niezbędne doświadczenie w nadzorze i realizacji prac na dużych inwestycjach jako przedstawiciel Generalnego Wykonawcy. W ostatnich latach jako kierownik robót w Hochtief Polska, był odpowiedzialny za realizację modernizację Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport w Warszawie i budowę kompleksu biurowo-usługowego Business Garden we Wrocławiu.

Jakub Rzeżuchowski

Senior Leasing Manager

Jakub Rzeżuchowski specjalizuje się w koordynowaniu realizacji projektów sprzedażowych i handlowych. Posiada także wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości i sieciach handlowych.

Przed wzmocnieniem LCube pracował w czołowych polskich firmach, takich jak Empik, PHZ Baltona czy Waimea Holding. W branży magazynowej ma niezbędne doświadczenie w zakresie współpracy z agencjami nieruchomości oraz pozyskiwania klientów zainteresowanych powierzchniami magazynowymi i przemysłowymi.

Jest absolwentem wydziału Ekonomii, Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył również podyplomowe studia na kierunku marketing i zarządzanie na Akademii Leona Koźmińskiego. Jego atuty to przemyślane i konsekwentne dążenie do realizacji projektów oraz dążenie do pozytywnych rozwiązań w negocjacjach biznesowych

Agnieszka Korzeniewska

Leasing Manager

Agnieszka Korzeniewska z branżą nieruchomości związana jest od ponad 6 lat. Pracowała również w jednostkach samorządowych oraz administracji publicznej w komórkach związanych z architekturą, geodezja i planowaniem przestrzennym. Doświadczenie w branży nieruchomości zdobywała min. w firmie CBRE w dziale Investment Properties, i White Star Real Estate, gdzie odpowiedzialna była za komercjalizację projektu Elektrownia Powiśle oraz bieżącą obsługę najemców.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła kierunek gospodarka przestrzenna.

Marzena Pobojewska

Senior Leasing Manager

Marzena Pobojewska z rynkiem powierzchni magazynowo – przemysłowych jest związana od wielu lat. Doświadczenie zdobywała zarówno w strukturach międzynarodowych firm doradczych oraz firmach deweloperskich realizując projekty zarówno na rynku polskim jak i europejskim, oraz doradzając w zakresie komercjalizacji obiektów magazynowych. 

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończyła kierunek Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne. Ukończyła również studia MBA na Carlson School of Management, University of Minnesota. W strukturach LCube będzie odpowiedzialna za komercjalizację projektów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI